شهید رضا کوه کمری
 
مقام معظم رهبري:سپاه پاسداران، ركن ركين و پايه‏ى محكم دفاع از انقلاب در كشور است.سپاه داراى شأن معنوى و انقلابى است؛ وليد و فرزند انقلاب است؛ تربيت‏شده‏ى دامان انقلاب است و به گردن انقلاب هم حق دارد.بسيج و سپاه پاسداران همچون دو بازوى جمهورى اسلامى باقى و نيرومند خواهند ماند.

«انسان اگر انسان باشد و به وجدان خویش رجوع کند، ندای سیدالشهدا (ع) را از باطن خویش خواهد شنید که میثاق فطرتش را به او گوشزد می‌کند خداوند سر و جان را نیز همچون امانتی به انسان بخشیده است تا هردو را فدای امام حسین (ع)‌کند». (1)
«بابی انت و امی» این زمزمه هر روز عاشقان است آنان که در شب سوم جمادی‌الثانی با زهرای اطهر (س)‌پیمان بستند که هیچ‌گاه رکاب امیرمؤمنان (ع) را رها نمی کنند و در صحرای کربلا حسین(ع) را بی‌یاور نمی‌گذارند. اینان همان کسانند که هر سال در شب غربت امیرالمؤمنین (ع) چشم به تاریکی بقیع می‌دوزند و سوگند می‌خورند که تا پای جان از ولایت حمایت می‌کنند.
«حزب‌الله اطاعت و ولایت است و قدر نعمت می‌شناسد و گوش به فرمان «اطیعو‌الله و اطیعوالرسول و اولی‌الامر منکم» دارد. (2)
1- ص 75 کتاب گنجینه آسمانی
1- ص 55 کتاب گنجینه آسمانی١-«راه ما به سوی قدس که معرج نخستین معراج تکامل انسان است، راهی کربلایی است و راه کربلایی راهی است که با تحمل مشقات و از خودگذشتگی همراه است». (1)
راه قدس از کربلا می‌گذرد، «کربلا و قدس» نااهلان پنداشته‌اند که مسلمین را خوابی عظیم فرا گرفته، غافل از آنکه مؤمنین سالهاست که فرزندانشان را ابراهیم‌وار برای قربانی شدن در راه حق آماده کرده‌اند.
شهادت تنها آرزوی جوانمردان اسلام است و آنان با هر قطره از خون خود ستونهای کفر یکی از کاخهای شما را می‌لرزانند. پس وای بر آن روز که در قدس و کربلا دریایی از خون عاشقان جاری شود.
«قدس، مرد جنگ می‌خواهد و مرد جنگ نیز کربلایی است و کربلایی، مرد میدان عشق است و از سختیها و مشقات و سرباختن‌ها و جان‌دادن‌ها نمی‌هراسد». (2)
1- ص 61 کتاب گنجینه آسمانی
2- ص 62 کتاب گنجینه آسمانی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: اطیعو‌الله و اطیعوالرسول و اولی‌الامر منکم


تاريخ : شنبه ٩ بهمن ۱۳۸٩ | ٥:٤۸ ‎ب.ظ | نویسنده : حامد | نظرات ()
تمامی حقوق مطالب برای شهید رضا کوه کمری محفوظ می باشد