فاطمه زهرا (س) شب قدر خدا

بسم الله الرحمن الرحیم

      فاطمه زهرا (س) شب قدر خدا

http://up.fadac.ir/up/karballa/Pictures/ahlebeit/h-zahra/01/shahadate_hazratezahra17.JPG

 

سلام بر حضرت فاطمه (س)، سلام بر شهادت مظلومانه برترین الگوی مسلمان ، سلام بر تنها یادگار پیامبر،ام ابیها

قال الصادق (ع) :

اللیاته فاطمه (س)والقدرالله . . . . . . .

آن شب فاطمه (س) است و قدر خداوندگار،  پس هر آنکس که فاطمه را آنگونه که باید بشناسد ، به (حقیقت و رازهای) شب قدر دست یافته است .

به درستی که ما نازل کردیم قرآن را در حق فاطمه خدا ، پس هرکه فاطمه را بشناسد به تحقیق شب قدر را ادراک کرده است و چون امام جعفر صادق (ع) فرمود که مراد از لیله القدر ، فاطمه خداست و علت نامگذاری حضرت فاطمه (س) این است که به جهت آنکه مردم از شناخت حضرت قطع شده اند و همچنان که شب قدر نهایت قدرش شناخته نشده ، حضرت صدیقه هم علو قدرش شناخته نشده است .

خلقت مطهر فاطمه (س) رمزی است از اسرار الهی و سرآغاز فصل جدیدی است در تکامل انسانیت ، او اراده انسانی خود را به اراده خداوند پیوند زد و آنچه که خدا می خواست انجام می داد ، لحظه ای از خواست او جدا نشد.

/ 2 نظر / 26 بازدید
http://abarplas.tk/

صفحه اول گوگل مال شماس با سيستم آيا مي خواهيد در صفحات اول نتـايج جسـتجوهاي اينـترنتي قرار بگيريد؟ اگه ميخواييد وبلاگ يا سايتتان روزانه بيش تر از 200 بازديد کننده داشته باشه هر چه سريع تر عضو شويد چند ويژگي اين سايت عبارتند از : افزايش محبوبيت سايت شما در گوکل g+1 کاهش رتبه الکساي سايت شما و بالا بردن افزايش بازديد روزانه سايت ما http://abarplas.tk/ از طريق لينک زير هم براي خودتون به صورت رايگان فروشگاه خريد شارژ بسازيد : http://sulduz.1000charge.com/a/r/13938

نبادل لینک با سایت پیج رنک 4 ( رایگان )

سلام پیج رنک سایت من 4 هست ( diamond231.blogfa.com ) اگه مایل به تبادل لینک هستی من رو با آدرس اینترنتی ( www.iran3ell.net ) و با عنوان ( خرید شارژ ایرانسل ) لینک کن و بعد پیغام بده تا تو سایتم لینکتو بذارم اینجوری یه تبادل لینک سه طرفه و مفید داریم که تو رتبه همه تاثیر میذاره ممنون ( منتظر پاسخ شما هستم )