اولویت بسیج

 

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، نصرت‌الله سیف صبح امروز در جلسه مجمع بسیج شهرستان پلدختر بر لزوم حضور حداکثری تمام آحاد مردم ایران در انتخابات تاکید کرد و گفت: حضور حماسی در انتخابات کمتر از فتح خرمشهر نیست و دشمنان ملت ایران بدانند که آرزوی تکرار فتنه 88 را به گور می‎برند.

وی با بیان اینکه متأسفانه آمریکا به برخی کاندیداها پیام داده بود که بهترین راه برداشتن تحریم‌ها سازش است، گفت: استکبار جهانی و دشمنان بدانند با تحریم‎ها و توطئه‌ و دسیسه نمی‌توانند خللی در اراده مردم ایجاد کنند.

وی افزود: جریانات شکست‏خورده در تلاش هستند در این انتخابات نیز التهاب ایجاد کنند، ولی آن‌ها بدانند مردم اجازه التهاب ‌آفرینی نمی‏دهند و علت اهمیت انتخابات امسال این است که فتنه 88 را پشت سر گذاشتیم.

سیف با تشریح حماسه سیاسی و اهمیت تحقق آن برای تشخیص فرد اصلح تصریح کرد: انتخابات کانون توجه دوست و دشمن شده و مردم با لبیک به ندای رهبری در خلق حماسه سیاسی، دست رد بر سینه همه آنان می‎زنند.

وی با بیان اینکه مردم در انتخاب اطاعت از ولایت را یک معیار بگیرند، گفت: در انتخاب فرد اصلح باید با دقت عمل کنیم، امام خامنه‌ای تاکید دارند که رئیس جمهور اصلح باید دلسوز نظام، دین‏دار و با تقوا، به فکر منافع ملت، مقید به قانون اساسی و پیرو ولایت فقیه و روحیه مقاوم و شجاع و در برابر دشمنان با صلابت و راسخ باشد.

سیف با بیان اینکه رئیس ‏جمهور آینده باید دارای برنامه و بصیرت سیاسی باشد، افزود: خصوصیات و ویژگی‎های رئیس جمهور ایمان به خدا، مدیر و مدبر بودن، تابع ولایت، مجاهد، خدمتگزار دارای برنامه و سوابق درخشان مدیریتی، توانمند و دلسوز، استکبارستیز، شجاع، دوری از دیکتاتوری، صالح و کاردان باشد.

معاون عملیات سازمان بسیج مستضعفان گفت: ایجاد اشتغال باید اولویت دولت آینده باشد و برای حل مشکلات معیشتی و اشتغال جوانان تلاش کند و مردم باید با تکیه بر شاخصه‌های انتخاب اصلح رئیس جمهوری را برگزینند. 

/ 0 نظر / 22 بازدید