شهیدی که بیشتر عکسش شناخته شده است تا شخصیتش...

شهید امیر حاج امینی-بیسیم چی گردان انصار - لشگرمحمد رسول الله(ص)

دست نوشته ای از شهید امیر حاج امینی: سلام بر خدا و شهیدان خدا و بندگان مخلص او…..از اینکه بنده بد و گناهکار خدایم سخت شرمنده ام و وقتی یاد گناهانم می افتم آرزوی مرگ می کنم ولی باز چاره ام نمی شود.

هیچ برگ برنده ای ندارم که رو کنم،جز اینکه دلم را به دو چیز خوش کرده ام:یکی اینکه با این همه گناه،او دوباره مرا به سرزمین پاکی و اخلاص و صفا و محبت بازم گرداند.پس لابد دوستم دارد و سر به سرم می گذارد،هرچند که چشم دلم کور است و نمی بینم و احساسش نمی کنم اگر چنین نبود پس چرا مرا به اینجا آورد؟

دوم اینکه قلبی رئوف و مهربان دارم و با همه بدیهایم بسیار دلسوزم.لحظه ای حاضر به رنجش کسی نمی شوم،حتی رنجش بسیار کوچک و ناچیز،ولی در عوض برای خوشنودی دیگران حاضر به تحمل هرگونه رنجی می شوم.بله!به این دو چیز دل خوش کرده ام.


مقتدر مظلوم - شهیدی که بیشتر عکسش شناخته شده است تا شخصیتش...


اگر دوستم داری که مرا به اینجا آورده ای پس به آرزویم که ….برسان.

ای کسانی که این نوشته را می خوانید،اگر من به آرزویم رسیدم و دل از این دنیا کندم، بدانید که نالایق ترین بنده ها هم می توانند به خواست او،به بالاترین درجات دست یابند. البته در این امر شکی نیست ولی بار دیگر به عینه دیده اید که یک بنده گنهکار خدا به آرزویش رسیده است.

حالا که به عینه دیدید، شما را به خدا عاجزانه التماس و استدعا می کنم، بیایید و به خاکش بیفتید و زار زار گریه کنید و امیدوار به بخشایش و کرمش باشید.با او آشتی کنید.زیرا بیش از حد مهربان و بخشنده است. فقط کافی است یکبار از ته دل صدایش کنید.دیگر مال خودتان نیستید و مال او می شوید و دیگر هر چه می کند،او می کند و هر کجا که می برد،او می برد...
/ 2 نظر / 19 بازدید
حامد!

سلام دوست عزیر :) وبلاگت خیلی خوب بود حتما به منم سر بزن :) اگ دوست داشتی منو بلینک بعد خبر بده به چه اسمی بلینکمت!!! مرسی ♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥ ♥♥♥ ♥♥ ♥

hamid

سلام بزرگترین پایگاه افزایش بازدید و بهبود رنک شروع بکار کرد اگه به دنبال افزایش بازدید واقعی بهبود رنک الکسا و گوگل سایت خودتونین حتما به این سایت سر بزنین http://hitsha.ir در این سایت میتونین از امکانات مخصوصی که گذاشته شده استفاده کنین : 1 - سیستم تبادل بنر 2 - سیستم تبادل بازدید کننده 3 - سیستم لینک باکس حرفه ای و بزودی سیستم تبادل پاپ آپ تمام این سیستم ها تاثیر صددرصد مثبت روی رنک و جایگاه وبلاگ و وبسایت شما داره منتظر شما در هیتس ها هستیم .